Yenibağlar Mah. Uludağ Sokak, 7/A Tepebaşı / ESKİŞEHİR
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Şeker hastasına hacamat ve sülük kesin çözüm olur mu?
Hacamat şeker hastalığına yani diyabetes mellitusa semptomatik olarak iyi gelir. Tıbbi hacamat bütün kronik hastalılarda hastalıktan korunma süreci başta olmak üzere seyrinde ve tedavi sürecinde oldukça etkilidir. Hastaların aldıkları diğer tedavilerin bile etkinliğini artırır. Çünkü hacamat ile vücut temizlendiği ve blokajlar açıldığı için her tedaviye vücut iyi cevap verir.
Kulak çınlaması ve işitme problemlerinde 50 yaş üstü hastalar da kaç seans uygulanır?
50 yaş ve üstü hastaların çogu kansulandırıcı kullanıyor bunun beraberinde eğer hasta sadece aspirin veya coraspirin kullanıyorsa 2 gün öncesinden kestirip sülük kulak çevresine Birer ay arayla 3 seans yapılmalıdır. Ciddi fayda görür.
9 ay önde sol kolu üstüne düşmüş müdahale edilmediğinden dolayı kürk kemiğinde ve klavikula kemiğinde şişme olan kadın hastaya kaç seans uygulanır?
Kolunun üstüne düşmüş hastaya 4 seans uygulanabilir. Bir seans daha fazlada uygulanabilir. Düşmeden ötürü oluşmuş ödemide alınır, Şiş olan bölgeye değil çevresine uygulanır.
Huzursuz ayak sendromunda kaç seans nerelere uygulanır?
Huzursuz ayak sendromu 7 seans uygulanır. Kan değerleri 8 in altında değil ise 3 er hafta arayla. Diz kemiği çevresine ve ayak bileğine damarın üstüne denk gelmeyecek şekilde her seansta her ayağa 4 er sülük adetini geçmemek suretiyle..
Astım tedavisinde sülük uygulanırsa kaç seans nerelere uygulanır?
Astım hastasına hacamatta olduğu gibi aynı bölgeler. 6 seans uygulanır. İlk 3 seans taramadır. Unutmayın.
Migren tedavisinde sülük kaç seans nerelere uygulanır?
Migren tedavisinde sülük hacamat yaptığımız bölgeye uygulanır. Ama sülüğü değil hacamatı öneriyoruz 4 seans birer ay arayla.
Hipertansiyonda sülük kaç sean nerelere uygulanır?
Hiper tansiyonda 5 seans uygulanır. İlk iki seans taramadır. Sonraki 3 seans akciğer bölgesi ile birlikte kafaya yapılır.
Boyun kireçlenmesinde kaç seans uygulanır.
Boyun kireçlenmesine sülük yapmayın. Kuluç ve akciger bölgesine hacamat yapın. Vücut derisi kendini hemen yenileyecek gibiyse. 4 seanS birer ay arayla.
9 - 60 Yaş üstü erkek hastalarda boyun kireçlenmesi kaç seans uygulanır?
Sülük varisleri temizlemede birebir tedavidir. Hemen hemen herkesin bildiği gibi %90 beslenme ile alakalı bir durumdur. Geleneksel tıpta sülük tedavisi varisleri temizleme ile alakalı ciddi oranda ilişkilendirilebilir. Bir çok misafirimizi bu sayede tedavilerinin sonuç verdiğini görmüş bulunmaktayız..
10 - 35 Yaş üstü kadınlarda hipertiroidi de sülük uygulanır mı, uygulanıyorsa kaç seansta nerelere uygulanır?
Hipertiroidi hastalara ilk seansı tarama hacamatı yapılmalıdır. 2. 3. ve 4 seansı omuz başlarına ve boyna yakın olan bölgelere sülük yap her sülük seansı 4 sülüğü geçmesin.

 

 

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: