Yenibağlar Mah. Uludağ Sokak, 7/A Tepebaşı / ESKİŞEHİR
trende

Hacamat Tedavisi

15.09.2018
5.243
Hacamat Tedavisi

Baş Rahatsızlıkları

Başta migren olmak üzere sinüzit, ve diğer baş rahatsızlıkları

Sırt ve Omuz Bölgesi

Bel fıtığı en önemli tedavilerden biri olmakla beraber, omuz ve sırt bölgesinde yaşanan rahatsızlıklar.

Kalp Hacamatı

Kalp, akciğer, safra hastalıkları ve tansiyon gibi rahatsızlıkların giderilmesinde uygulanan tedavidir.

Hacamat Noktaları

Hacamat vücutta her bölgeye uygulanmaz. Hacamat uygulanacak bölge geçmişte tecrübelere dayanarak uygulanmış ve günümüze kadar gelmiştir. Hacamat bölgeleri rahatsızlığa göre değişiklik göstermektedir.  Aşağıda önemli hacamat noktaları yer almaktadır.

  • KAFA HACAMAT
  • OMUZ HACAMAT
  • BEL BÖLGESİ HACAMAT
  • KUYRUK SOKUMU HACAMAT
  • SIRTDAN HACAMAT

 

Ağrısız, acısız, yatak istirahatsiz, iş gücü kaybı olmadan tatbik olunan bir tedavi metodu olan hacamat, uygun zaman dilimlerinde belli aralıklarla usulüne uygun olarak yapılırsa, vücudun dışarıya atamadığı ağır metaller, toksinler, serbest radikaller, kullanılan ilaçların ve hormonlu gıdaların vücutta bıraktığı kalıntılar emilerek bedenimizin normal formuna gelmesi sağlanmış olur.

Hacamatın faydalarını şu şekilde sıralandıracak olursak ; bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, vücuda direnç kazandırır. Kanda birikmiş ağır metal ve toksinlerin atılmasını sağlar. Ödemleri çözer. Kan üretimi ile görevli organları uyarır. Beyin fonksiyonlarını canlandırır. Ağrıları giderir. İleride oluşabilecek muhtemel hastalıkların önlenmesinde etkilidir. Bel, boyun fıtığı, eklem ağrıları, karaciğer, kalp hastalıkları, psikolojik hastalıkların ve bunun gibi tüm kronik hastalıkların tedavisinde faydalıdır. Göze canlılık verir, görme kabiliyetini artırır Unutkanlık ve dikkat eksikliği olanlar, okuduğunu zor anlayanlar ve baş ağrısı şikayeti olanlar için kafadan hacamat çok faydalıdır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: